قوانین استفاده از ترکان

هرگونه استفاده غیر مجاز از کلمات یا تصاویر این سرویس ممکن است نقض قوانین کپی رایت ، قوانین علائم تجاری ، قوانین حفظ حریم خصوصی و تبلیغات ، و قوانین مدنی و کیفری باشد
حق تغییر شرایط و ضوابط ترکان می تواند، در هر زمان و گاه به گاه، این توافق نامه را اصلاح کند. هرگونه تغییر در این توافق نامه بلافاصله پس از ارسال شرایط و ضوابط تغییر یافته در سرویس، قابل اجرا خواهد بود. شما موافقت می کنید که به طور دوره‎ای این شرایط و ضوابط را بازبینی کنید و ادامه استفاده شما از خدمات پس از هرگونه تغییر به منزله موافقت شما برای پیروی از این توافق نامه اصلاح شده است. پیوند به سایتهای دیگر این سرویس ممکن است حاوی محتوای متعلق به شخص ثالث باشد (به عنوان مثال ، مقالات ، پیوند به وبسایت های شخص ثالث و غیره). ما هیچ کنترلی بر روی هیچ وب سایت یا محتوای متعلق به شخص ثالث نداریم که توسط این سرویس قابل دسترسی باشد، از این رو هیچ مسئولیتی را در قبال چنین وب سایت ها یا محتوای شخص ثالث تأیید، حمایت یا توصیه نمی‎کنیم. ما هیچ مسئولیتی را که ناشی از هرگونه ادعایی باشد که محتوای متعلق به شخص ثالث داشته باشد را به عنوان یک منبع حقوقی در اختیار شما قرار نمی‎دهیم.
قوانین استفاده از صفحه پاتوق ترکان صفحه پاتوق ترکان یک فضای ارتباطی عمومی بین کاربران اپلیکیشن ترکان است که با هدف تسهیل ارتباط و راهنمایی گرفتن از بقیه کاربران طراحی شده و هرگونه استفاده از صفحه پاتوق ترکان به معنی پذیرفتن ضوابط و شرایط ذیل است: استفاده از این صفحه صرفاً باید مربوط به اگاهی دادن و کمک به دیگر کاربران برای ترک می‎باشد و ترکان ممکن است برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت، در صورت لزوم بر مکاتبات، نظارت ماشینی یا انسانی انجام دهد. مواردی از قبیل ارسال پست و محتواهای غیراخلاقی یا نامربوط، استفاده از ادبیات غیرمؤدبانه، انجام هرگونه تبلیغات، آزار، تهدید، جعل هویت یا ایجاد رعب و وحشت، در صورتی که توسط کاربران گزارش شود، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین ترکان ممکن است منجر به مسدود شدن دائمی کاربر متخلف شود. تعلیق شدن یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف صورت گرفته و به تشخیص کارشناسان ترکان صورت می‌گیرد. لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک‌های ارسال شده توسط کاربران دیگر احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی قرار نگیرند. «ترکان» هیچ گونه مسئولیتی در قبال وقوع فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی توسط کاربران ندارد. هم‌چنین توصیه همیشگی «ترکان» به کاربران این است که از ارسال اطلاعات شخصی و خصوصی خود در این صفحه، خودداری کنید
مسئولیت رفتار در فضای عمومی برنامه به عهده خود کاربر می‎باشد.
نقض هر یک از این توافق نامه ها منجر به مسدود شدن اکانت شما خواهد شد.
در استفاده از ترکان، نباید هیچ قانونی را در حوزه قوانین جمهوری اسلامی ایران نقض کنید.
حریم خصوصی
سیاست حفظ حریم شخصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور انجام خدمات در وب‏سایت‎ها، برنامه و خدمات ترکان است. این سیاست، به طور کلی در وب ‏سایت و اپلیکیشن ترکان قابل رویت است.
با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری و استفاده اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده اعلام می‎‏کنید.
شما می‎توانید بدون نیاز به معرفی خود یا ارائه هرگونه اطلاعات شخصی، وارد اپلیکیشن ما شده و از آن بازدید کنید. بعد از اینکه اطلاعات شخصی خود را به ما ارائه دادید، دیگر برای ما به عنوان کاربر ناشناس شناخته نمی‎‏شوید. اگر تمایل داشتید که اطلاعات شخصی‎تان را عنوان کرده و در اختیار ما قرار دهید، در این صورت شما موافقت خود را با انتقال و ذخیره این اطلاعات در سرورهای ما اعلام کرده‎‏اید.
ما ممکن است اطلاعات زیر را جمع‏ آوری و ذخیره کنیم:
• نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن
• پست ها و نظرهایی که در اپلیکیشن ترکان ارسال می‌کنید

بازاریابی:
ما اطلاعات شخصی را بدون کسب توافق صریح شما، به شخص ثالثی جهت به کارگیری در اهداف بازاریابی آنها نمی‎‏فروشیم یا اجاره نمی‎‏دهیم. ممکن است اطلاعات دریافتی را به منظور پیشرفت و شخصی سازی خدمات، مضامین و تبلیغات خود استفاده کنیم.
موارد افشاء اطلاعات شما
بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏‎های قانونی، تقویت سیاست‎‏های‎ ما، پاسخ‎دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این اپلیکیشن قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‎‏باشد.
شماره تماس و ایمیل شما تنها اطلاعاتی است که در اپلیکیشن قرار می‎گیرد و آدرس ایمیلتان به هیچ وجه در دید عموم قرار نمی‎گیرد.
اقدامات امنیتی
اطلاعات شما در سرورهای ما ذخیره می‎شود. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‎‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسوردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‎‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏‎دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که در فضای عمومی برنامه منتشر کرده‎اید ، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‎‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصی‎تان یا ارتباطات خصوصی‎تان، همواره محرمانه باقی بماند.
عمومی
ممکن است که سیاست حفظ حریم شخصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق مرکز پیام، اطلاع رسانی ‏های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.